ÜRETİM

VAKUM ÜRETİMİ
22.000 m² üzerinde , 7000 m² kapalı kullanım alanı, 4000 tonluk levha üretim kapasitesi, Çok küçük ebatlardan 2500x1500x600 mm gibi büyük parçaların imalatı, ABS, HIPS,GPPS, PMMA, HDPE, LDPE, PP, PETG, TPE hammaddelerinden üretilen levhalar, 0,90 – 8 mm kalınlıklarında ve 600 mm yükseklik ve derinliklere kadar vakumlanabilmektedir. Makine parkurumuzda; 12 Adet çeşitli ebatlarda ileri teknoloji vakum makinalarımız mevcuttur.

 

 

METAL ÜRETİMİ
Yüksek teknoloji metal işleme, makine ve ekipmanların yer aldığı üretim hatlarımızda tel standlar, metal stantlar, satış ekipmanları ileri teknoloji makinelerle hızlı, kaliteli ve minimum maliyetli olarak üretilir.

 

 

 

PVC ÜRETİMİ
PVC asalak stand , marketlerde ürün satışını arttırmak için tasarlanmış bir üründür. İthal pudralı PVC den üretilmiştir, sıvıya dayanıklı , uzun ömürlü, frekans kaynağı ile birleştirilmiştir. Dikişlerin daha uzun süre dayanması için cepler körüklü olarak üretilmiştir. Cep standın bağlantı noktaları kilit sistemi ile emniyeti güvence altına alınmıştır. Alınlık sayesinde direkt tüketiciye odaklanmaktadır. PVC asalak stand P.O.P ( Point Of Purchase ) ürünleri arasında müşteriyi en iyi yakalayan üründür. PVC stand üstündeki 'S' şeklindeki kanca , ip ve benzeri aparat sayesinde raflı standların kenarlarına , kasa direklerine ve satış noktasında herhangi bir duvara asılarak, teşhir ettiği ürünle birlikte fazla yer kaplamadan kullanılmaktadır. Bu sayede market içi ürün teşhir maliyetini de düşürmektedir. Montaj sorunu yoktur. Nakliyesi çok kolaydır. Ürünlerinizi, market ve satış alanı içersinde bağımsız bir şekilde yerleştirilebilen PVC asalak standlar ile sergilediğinizde, satış adetlerinizde gözle görülebilen bir şekilde arttırabilirsiniz.

 

 

ENJEKSİYON ÜRETİMİ
İleri teknoloji makine ve ekipmanların yer aldığı üretim hatlarımızda satış ekipmanları ileri teknoloji makinelerle hızlı, kaliteli ve minimum maliyetli olarak üretilir. 
Makine parkımızda, 175gr - 750 gr arası malların üretimini yapabilen 7 adet makine mevcuttur.